Հիմնադրված 10 բանկերի և 3 հեռահաղորդակցության օպերատորների կողմից՝ imID-ն միավորում է համահայկական վստահությունը մեկ թվային ինքնության հարթակում։
Ստեղծված առաջատար բանկերի և հեռահաղորդակցության ընկերությունների կողմից` imID-ն հարթակ է, որը միավորում է տարբեր ոլորտներ և ապահովում քաղաքացիների անվտանգ թվային հասանելիությունը։ Մեր առաքելությունը մեկն է․ վստահությունը դարձնել թվային, հասանելի և պարզ բոլորի համար։
Այս արժեքներից յուրաքանչյուրը միտված է մեր առաքելությանը՝ ստեղծել անվտանգ, ներառական և վստահելի թվային ինքնության միջավայր։
Անվտագնությունը պարզապես բառ չէ, այլ՝ մեր հիմնաքարը։ Հագեցած վերջին սերնդի կրիպտոգրաֆիկ լուծումներով՝ imID-ն պաշտպանում է Ձեր թվային ինքնությունը. առանց զիջումների, առանց բացառության։
Մենք գործում ենք մարդկանց համար, ոչ թե համակարգերի՝ պարզ, քիչ քայլերով և Ձեր համաձայնությամբ։ Մենք առաջնորդվում ենք պարզության և մարդակենտրոնության սկզբունքով՝ տեխնոլոգիան հարմարեցնելով Ձեզ։
Մեկ ինքնություն, որը գործում է առցանց՝ անկախ ծառայությունից, հարթակից և գտնվելու վայրից։ Յուրաքանչյուր հայի համար՝ ամենուր ապահովելու առավել հասանելիություն և մասշտաբ։
Վստահությունը մեր գործելակերպի առանցքն է․ հստակ համաձայնություն, հասկանալի քայլեր և կանխատեսելի արդյունքներ։ Վստահությունը տրված չէ, այլ՝ վաստակված քրտնաջան աշխատանքով։
Մենք առաջարկում ենք կիրառելի նորարարություն․ Անընդհատ կատարելագործվում ենք մեր օգտատերերի հետ միասին՝ համարձակ գաղափարները վերածելով առօրյա գործիքների։